MarLen.cz

Utěrky kuchyňské

Kvalitní české bavlněné utěrky, které pro vás vyrábíme ve vlastní tkalcovně na Vysočině. Naše látkové kuchyňské utěrky mají vysokou gramáž a tedy i dobrou savost, jsou ze 100% bavlny s vytkaným bordurovým vzorem. Látkové textilní utěrky jsou různých barev, aby přesně sedly do vaší kuchyně. .

Pro dokonalou dekoraci sladění kuchyňského textilu a prostírání v jídelně můžete k těmto kuchyňským utěrkám vybrat i jednoduchý ubrus běhoun ve stejném designu i barevném provedení.

Kuchyňské utěrky i ubursy běhouny jsou utkány v tradiční mechanické tkalcovně a jejich zakoupením podporujete zachování tradiční textilní výroby v ČR. 100% Marlen.

Nad 1 500 Kč
doprava zdarma

Pobočky v Praze
a Brně

Tradice už od
roku 1993

Rychlá
expedice

Nechte se inspirovat našimi nápady a triky

Všechny inspirace
Manšestrové kalhoty a vesta
Manšestrové kalhoty a vesta
I když venku panovaly ještě vysoké teploty, tak pro svůj srpnový projekt jsem si z Burdy 08/2023 zvolila model manšestrových kalhot. V poslední době jsem zaznamenala, že se manšestr zase vrací do módy a zaradovala jsem se – je to i můj oblíbený materiál, a to už od školních let. Jak to, že jsem ho v posledních letech vůbec nenosila!? Rozhodla jsem se, že je na čase ušít si něco nového právě z manšestru.
Řasené šaty s vázačkami na ramenou
Řasené šaty s vázačkami na ramenou
Červencová vlna veder naplno udeřila a tentokrát jsem nebyla zaskočena. Ušila jsem si totiž ještě v mírném předstihu vzdušné letní šaty z červencové Burdy. Právě včas! Pokud mi něco pomáhá ty vysoké teploty snášet, tak je to právě to neustálé jemné povlávání látky, které se samovolně děje při každém kroku.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Zanechte nám váš e-mail a získáte:
  • O slevách a novinkách se dozvíte jako první
  • Inspirace pro šití, pletení a háčkování přímo do vašeho e-mailu
  • Speciální nabídky jen pro registrované
* Přihlášením k odběru newsletterů přijímáte naše zásady se zpracováním osobních údajů.