MarLen.cz

Párty látky

Připravili jsem pro vás efektní tkaniny lamé s kovově lesklým povrchem, třpytivé flitrové látky a samozřejmě exkluzivní krajky vhodné na večerní společenské toalety. Naleznete zde látky na šaty, saka i pleteniny na trikoty či haleny. Látky na party musí být okázalé, honosné, ideálně s flitry nebo s jinými aplikacemi nebo super lesklé či jinak originální a zajímavé nebo rafinované - všechny tyto parametry splňují látky, které jsme pro vás vybrali do této kategorie. Hodí se pro výrobu spíše neformálních oděvů skutečně na party - nikoliv tedy např. na ples.

Nad 1 500 Kč
doprava zdarma

Pobočky v Praze
a Brně

Tradice už od
roku 1993

Rychlá
expedice

Nechte se inspirovat

Všechny inspirace
Oboustranný kabátek z žakárové tkaniny MarLen
Oboustranný kabátek z žakárové tkaniny MarLen
Po loňské náročné šicí výzvě, kdy jsem šila každý měsíc z každého vydání Burdy jeden model, jsem si na nějaký čas dala od šití klid, abych mohla načerpat nové síly a hlavně novou inspiraci. Netrvalo to moc dlouho a s přicházejícím jarem se ve mně opět probudila touha tvořit.
Móda vzniká tělem i duší
Móda vzniká tělem i duší
Jestli se chcete někdy ocitnout v ráji pro švadleny a pletařky, vstupte do jednoho z obchodů v Praze nebo v Brně společnosti MarLen. Dívejte se pozorně, protože i kdybyste si vyhradili sebevíc času, unikne vám dobrá stovka vjemů.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Zanechte nám váš e-mail a získáte:
  • O slevách a novinkách se dozvíte jako první
  • Inspirace pro šití, pletení a háčkování přímo do vašeho e-mailu
  • Speciální nabídky jen pro registrované
* Přihlášením k odběru newsletterů přijímáte naše zásady se zpracováním osobních údajů.