MarLen.cz

Stužkové příze

Stužková pletací příze je charakteristická svou strukturou různě široké stužky. Tato příze je vhodná pro pletení i háčkování a tenkou stužkovou přízi můžete použít i pro strojové pletení. Najdete zde stužkové příze jednobarevné i melírové, složením v bavlně na letní modely, ale i vlněné stužkové příze na teplé zimní modely. Při volbě vzoru na pletení či háčkování můžete zvolit hladký vzor, příze sama dostatečně vynikne, nebo středně náročný vzor. Není vhodná pro složité krajkové vzory, především širší stužková příze může být příliš tuhá a nemusíte být s výsledekem spokojená.

Nad 1 500 Kč
doprava zdarma

Pobočky v Praze
a Brně

Tradice už od
roku 1993

Rychlá
expedice

Nechte se inspirovat

Všechny inspirace
Oboustranný kabátek z žakárové tkaniny MarLen
Oboustranný kabátek z žakárové tkaniny MarLen
Po loňské náročné šicí výzvě, kdy jsem šila každý měsíc z každého vydání Burdy jeden model, jsem si na nějaký čas dala od šití klid, abych mohla načerpat nové síly a hlavně novou inspiraci. Netrvalo to moc dlouho a s přicházejícím jarem se ve mně opět probudila touha tvořit.
Móda vzniká tělem i duší
Móda vzniká tělem i duší
Jestli se chcete někdy ocitnout v ráji pro švadleny a pletařky, vstupte do jednoho z obchodů v Praze nebo v Brně společnosti MarLen. Dívejte se pozorně, protože i kdybyste si vyhradili sebevíc času, unikne vám dobrá stovka vjemů.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Zanechte nám váš e-mail a získáte:
  • O slevách a novinkách se dozvíte jako první
  • Inspirace pro šití, pletení a háčkování přímo do vašeho e-mailu
  • Speciální nabídky jen pro registrované
* Přihlášením k odběru newsletterů přijímáte naše zásady se zpracováním osobních údajů.