MarLen.cz

Mohér

Objevte širokou škálu mohérových pletacích přízí a jejich směsí, které přinášíme přímo pro vás. Nabízíme jak tenké, tak silnější varianty mohérových přízí s různou délkou vlasu, včetně buklé. Naše příze jsou ideální pro ruční i strojové pletení, stejně jako pro háčkování. S našimi produkty můžete tvořit nejen svetry, vesty, čepice a šály, ale i další kreativní kousky dle vaší fantazie.

Naše mohérové pletací příze jsou také skvělou volbou pro kombinaci s vlněnými, směsovými nebo akrylovými přízemi, což vám umožní vytvořit si vlastní originální pletací projekty. Prozkoumejte naši širokou nabídku a začněte pletení s kvalitními materiály, které vám přináší jistotu krásných a trvanlivých výsledků

Nad 1 500 Kč
doprava zdarma

Pobočky v Praze
a Brně

Tradice už od
roku 1993

Rychlá
expedice

Nechte se inspirovat

Všechny inspirace
Šití tuniky z látky Exotic: Lehký vánek pro letní dny
Šití tuniky z látky Exotic: Lehký vánek pro letní dny
Letní dny začínají střídat ty jarní a teplota venku se dostává do bodu, kdy můžeme odložit saka a vyjít si jen tak v tričku nebo halence. Ideální čas udělat revizi šatníku a zjistit, jestli nám náhodou nějaký „must have“ kousek nechybí. Vsadím se, že každá z nás by přišla na něco, co nutně musí mít.
Oboustranný kabátek z žakárové tkaniny MarLen
Oboustranný kabátek z žakárové tkaniny MarLen
Po loňské náročné šicí výzvě, kdy jsem šila každý měsíc z každého vydání Burdy jeden model, jsem si na nějaký čas dala od šití klid, abych mohla načerpat nové síly a hlavně novou inspiraci. Netrvalo to moc dlouho a s přicházejícím jarem se ve mně opět probudila touha tvořit.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Zanechte nám váš e-mail a získáte:
  • O slevách a novinkách se dozvíte jako první
  • Inspirace pro šití, pletení a háčkování přímo do vašeho e-mailu
  • Speciální nabídky jen pro registrované
* Přihlášením k odběru newsletterů přijímáte naše zásady se zpracováním osobních údajů.