Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Seznámil/a jsem se se zásadami Zpracování osobních údajů a souhlasím s jejich použitím Souhlasím

Hodnocení našich zákazníků

Ověřený zákazník před 25 dny
Velice dobrá zkušennost, velmi ochotně mi obchod vyšel vstříc při řešení vzniklých potíží. Se zbožím jsem také velmi spokojená.
Ověřený zákazník před měsícem
dobrá a rychlá komunikace
Ověřený zákazník před měsícem
Ráno jsem zboží objednávala a odpoledne vyzvedla na prodejně v Králově Poli.
Ověřený zákazník před měsícem
Velký výběr krásných látek, rychlé dodání
Ověřený zákazník před měsícem
DOPORUČUJI, KRÁSNÉ MATERIÁLY, RYCHLÁ KOMUNIKACE A ODBORNÁ
Ověřený zákazník před měsícem
Skvěle přehledné, poradenská služba dobrá, doporučuji
Ověřený zákazník před měsícem
Přehledné webové sránky,výborná komunikace,ochota poradit,vybrat vhodný materiál i na dálku!!Moc si vážím jejich práce a času,který své práci věnují.Je na první pohled jasné,že svou práci dělají s láskou!Určitě zde nenakupuji na posledy.Látky jsou originální,velmi kvalitní,krásně se s nimi pracuje a ještě lépe se nosí.
Ověřený zákazník před měsícem
Nakupovala jsem zde prvně....
Ověřený zákazník před měsícem
Nádherné látky, přehledné uspořádání
Ověřený zákazník před 2 měsíci
Doporučuji i nedoporučuji, podle toho, co chcete koupit.Obchod nepochybně nabízí nádherné látky, ale já potřebovala přízi.V kamenném pražském obchodě jsou příze nacpané v regálu v koutku, jen jedno nebo žádné klubko ze žádaného. Tam to o přízi není. Bylo mi doporučeno kupovat přes brněnský e shop.Tam ale v nabídce obrázků barvy neodpovídají skutečnosti, na fotce šedá, inzerovaná jako tmavě zelená nebo sytě žlutá, ve skutečnosti zelená. Takže není jasné, co koupíte.Alespoň u stužkových přízí to tak je už víc než rok. Shrnutí objednávky, potvrzené mailem, neobsahuje kód objednaných přízí, takže, koupíte li poslední klubko, které poté zmizí z nabídky, a ono je jiné, než jste chtěla, už se nedozvíte, jestli jste se spletla vy nebo obchod.Takže případná reklamace není možná.