MarLen.cz

Kašmír

Objevte luxusní pletací příze z kašmíru pro vaše špičkové pletení. Naše nabídka vysoce kvalitních kašmírových přízí nabízí nejenom mimořádnou jemnost a tepelnou izolaci, ale i elegantní vzhled vašich pletených výrobků. S našimi kašmírovými přízemi vytvoříte nezapomenutelné kousky, které zaujmou svou luxusní texturou a příjemným dotekem. Prozkoumejte naši nabídku a začněte pletení s tou nejlepší přízí, kterou si vaše projekty zaslouží.

Kašmírová příze je vlákno vyrobené z kašmírové vlny, která pochází ze srsti kašmírových koz. Kašmírové kozy jsou chovány především v oblasti Himálají a Střední Asie. Jedná se o jemnou a lehkou přízi, která je známá svou měkkostí, teplem a luxusním vzhledem.

Nad 1 500 Kč
doprava zdarma

Pobočky v Praze
a Brně

Tradice už od
roku 1993

Rychlá
expedice

Nechte se inspirovat našimi nápady a triky

Všechny inspirace
Flaušový trend: Jak si ušít košilový kabát
Flaušový trend: Jak si ušít košilový kabát
Moje celoroční výzva ušít si z každého letošního vydání Burdy jeden model se pomalu chýlí ke konci. Z listopadového čísla jsem si zvolila košilový kabát. Poslední rok nebo dva jsem ho začala vídat v ulicích, takže když se objevil jako střih v Burdě, byla to pro mě jasná volba.
Šití podzimního kabátku z vařené vlny – tipy pro práci s látkou v metráži
Šití podzimního kabátku z vařené vlny – tipy pro práci s látkou v metráži
Léto bylo letos neobvykle teplé a dlouhé, ale přesto už je nějaký čas ve vzduchu cítit nadcházející podzim. Nejvyšší čas na krátký kabátek – třeba model. č. 111 z Burdy 10/2023. Na střihu mě zaujaly křidélkové vsadky v ramenou. Kdo mě již nějakou dobu sleduje, ví, že mám přesně tyto jednoduché detaily ráda. Dostala jsem chuť ušít trošku rebelský model.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Zanechte nám váš e-mail a získáte:
  • O slevách a novinkách se dozvíte jako první
  • Inspirace pro šití, pletení a háčkování přímo do vašeho e-mailu
  • Speciální nabídky jen pro registrované
* Přihlášením k odběru newsletterů přijímáte naše zásady se zpracováním osobních údajů.