MarLen.cz

Kašmír

Objevte luxusní pletací příze z kašmíru pro vaše špičkové pletení. Naše nabídka vysoce kvalitních kašmírových přízí nabízí nejenom mimořádnou jemnost a tepelnou izolaci, ale i elegantní vzhled vašich pletených výrobků. S našimi kašmírovými přízemi vytvoříte nezapomenutelné kousky, které zaujmou svou luxusní texturou a příjemným dotekem. Prozkoumejte naši nabídku a začněte pletení s tou nejlepší přízí, kterou si vaše projekty zaslouží.

Kašmírová příze je vlákno vyrobené z kašmírové vlny, která pochází ze srsti kašmírových koz. Kašmírové kozy jsou chovány především v oblasti Himálají a Střední Asie. Jedná se o jemnou a lehkou přízi, která je známá svou měkkostí, teplem a luxusním vzhledem.

Nad 1 500 Kč
doprava zdarma

Pobočky v Praze
a Brně

Tradice už od
roku 1993

Rychlá
expedice

Nechte se inspirovat

Všechny inspirace
Šití tuniky z látky Exotic: Lehký vánek pro letní dny
Šití tuniky z látky Exotic: Lehký vánek pro letní dny
Letní dny začínají střídat ty jarní a teplota venku se dostává do bodu, kdy můžeme odložit saka a vyjít si jen tak v tričku nebo halence. Ideální čas udělat revizi šatníku a zjistit, jestli nám náhodou nějaký „must have“ kousek nechybí. Vsadím se, že každá z nás by přišla na něco, co nutně musí mít.
Oboustranný kabátek z žakárové tkaniny MarLen
Oboustranný kabátek z žakárové tkaniny MarLen
Po loňské náročné šicí výzvě, kdy jsem šila každý měsíc z každého vydání Burdy jeden model, jsem si na nějaký čas dala od šití klid, abych mohla načerpat nové síly a hlavně novou inspiraci. Netrvalo to moc dlouho a s přicházejícím jarem se ve mně opět probudila touha tvořit.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Zanechte nám váš e-mail a získáte:
  • O slevách a novinkách se dozvíte jako první
  • Inspirace pro šití, pletení a háčkování přímo do vašeho e-mailu
  • Speciální nabídky jen pro registrované
* Přihlášením k odběru newsletterů přijímáte naše zásady se zpracováním osobních údajů.