MarLen.cz

Tylové krajky

Mezi tylovými krajkami naleznete luxusní vyšívané tylové krajky, ale i levnější varianty krajkoviny - pružné krajky. Klasické tylové vyšívané krajky jsou jedny z nejkrásnějších krajek - dokáží vás překvapit svou jemností a kombinací výšivky často lurexovým vláknem, doplněné perličkami, korálky, rokajlem i flirty. Krajky, výšivky na tylu patří mezi luxusní látky vhodné na svatební a společenské oděvy - šaty, sukně, korzety. Krajky mohou být celoplošně vyšité, nebo mohou mít jen tylový základ s místně zdobenou výšivkou tvořící většinou borduru. Výhodou těchto krajek je jejich výrazná struktura povrchu, složité vzory a dobrá splývavost.

Nad 1 500 Kč
doprava zdarma

Pobočky v Praze
a Brně

Tradice už od
roku 1993

Rychlá
expedice

Nechte se inspirovat

Všechny inspirace
Oboustranný kabátek z žakárové tkaniny MarLen
Oboustranný kabátek z žakárové tkaniny MarLen
Po loňské náročné šicí výzvě, kdy jsem šila každý měsíc z každého vydání Burdy jeden model, jsem si na nějaký čas dala od šití klid, abych mohla načerpat nové síly a hlavně novou inspiraci. Netrvalo to moc dlouho a s přicházejícím jarem se ve mně opět probudila touha tvořit.
Móda vzniká tělem i duší
Móda vzniká tělem i duší
Jestli se chcete někdy ocitnout v ráji pro švadleny a pletařky, vstupte do jednoho z obchodů v Praze nebo v Brně společnosti MarLen. Dívejte se pozorně, protože i kdybyste si vyhradili sebevíc času, unikne vám dobrá stovka vjemů.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Zanechte nám váš e-mail a získáte:
  • O slevách a novinkách se dozvíte jako první
  • Inspirace pro šití, pletení a háčkování přímo do vašeho e-mailu
  • Speciální nabídky jen pro registrované
* Přihlášením k odběru newsletterů přijímáte naše zásady se zpracováním osobních údajů.