MarLen.cz

Imitace sametu žinylkové látky

V naší tkalcovně jsme pro vás vyrobili žinylkové látky, které imitují svým povrchem samet - mají svou sametovou hebkost, matný povrch s jemným vlasem a elegantní vzhled. Naše žinylkové látky jsou měkké, poddajné a dobře drží tvar. Oproti sametu modely z těchto látek zhotovené mají delší životnost, než oděv z klasického sametu, lépe se udržují a jsou méně náchylné na poškození vlasu látky.

Žinylkové tkaniny najdou své uplatnění jak v oděvním, tak bytovém textilu - jsou vhodné na ušití dekoračních polštářů, přehozů či závěsů. Jejich předností je objemný vzhled, příjemný sametový povrch, ale pozor při žehlení - žehlit pouze z rubu, vlasový povrch by se mohl zploštit.

Nad 1 500 Kč
doprava zdarma

Pobočky v Praze
a Brně

Tradice už od
roku 1993

Rychlá
expedice

Nechte se inspirovat našimi nápady a triky

Všechny inspirace
Šití podzimního kabátku z vařené vlny – tipy pro práci s látkou v metráži
Šití podzimního kabátku z vařené vlny – tipy pro práci s látkou v metráži
Léto bylo letos neobvykle teplé a dlouhé, ale přesto už je nějaký čas ve vzduchu cítit nadcházející podzim. Nejvyšší čas na krátký kabátek – třeba model. č. 111 z Burdy 10/2023. Na střihu mě zaujaly křidélkové vsadky v ramenou. Kdo mě již nějakou dobu sleduje, ví, že mám přesně tyto jednoduché detaily ráda. Dostala jsem chuť ušít trošku rebelský model.
Podzimní šicí projekt: Lněná tunika se šikmým střihem
Podzimní šicí projekt: Lněná tunika se šikmým střihem
Pro svoji celoroční výzvu ušít si z každého letošního čísla Burdy jeden model jsem za září zvolila tuniku se šikmým přestřižením. Mám ráda vzdušné kousky v délce k bokům, v těch se cítím nejlépe. Řasené volány patří také k mým oblíbeným stálicím. Volba byla tedy opět celkem rychle jasná a já si vybrala tuto tuniku ze strany č. 83.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Zanechte nám váš e-mail a získáte:
  • O slevách a novinkách se dozvíte jako první
  • Inspirace pro šití, pletení a háčkování přímo do vašeho e-mailu
  • Speciální nabídky jen pro registrované
* Přihlášením k odběru newsletterů přijímáte naše zásady se zpracováním osobních údajů.