MarLen.cz

Imitace sametu žinylkové látky

V naší tkalcovně jsme pro vás vyrobili žinylkové látky, které imitují svým povrchem samet - mají svou sametovou hebkost, matný povrch s jemným vlasem a elegantní vzhled. Naše žinylkové látky jsou měkké, poddajné a dobře drží tvar. Oproti sametu modely z těchto látek zhotovené mají delší životnost, než oděv z klasického sametu, lépe se udržují a jsou méně náchylné na poškození vlasu látky.

Žinylkové tkaniny najdou své uplatnění jak v oděvním, tak bytovém textilu - jsou vhodné na ušití dekoračních polštářů, přehozů či závěsů. Jejich předností je objemný vzhled, příjemný sametový povrch, ale pozor při žehlení - žehlit pouze z rubu, vlasový povrch by se mohl zploštit.

Nad 1 500 Kč
doprava zdarma

Pobočky v Praze
a Brně

Tradice už od
roku 1993

Rychlá
expedice

Nechte se inspirovat

Všechny inspirace
Oboustranný kabátek z žakárové tkaniny MarLen
Oboustranný kabátek z žakárové tkaniny MarLen
Po loňské náročné šicí výzvě, kdy jsem šila každý měsíc z každého vydání Burdy jeden model, jsem si na nějaký čas dala od šití klid, abych mohla načerpat nové síly a hlavně novou inspiraci. Netrvalo to moc dlouho a s přicházejícím jarem se ve mně opět probudila touha tvořit.
Móda vzniká tělem i duší
Móda vzniká tělem i duší
Jestli se chcete někdy ocitnout v ráji pro švadleny a pletařky, vstupte do jednoho z obchodů v Praze nebo v Brně společnosti MarLen. Dívejte se pozorně, protože i kdybyste si vyhradili sebevíc času, unikne vám dobrá stovka vjemů.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Zanechte nám váš e-mail a získáte:
  • O slevách a novinkách se dozvíte jako první
  • Inspirace pro šití, pletení a háčkování přímo do vašeho e-mailu
  • Speciální nabídky jen pro registrované
* Přihlášením k odběru newsletterů přijímáte naše zásady se zpracováním osobních údajů.