MarLen.cz

Taftový satén

Taftový satén má ztuženou úpravu. Saténová látka je o něco pevnější a tužší, než klasický satén. Látka dobře drží tvar a používá se na tvarované modely. Saténové látky jsou spíše lesklé, než blýskavé a připomínají taftovou metráž. Taftové satény se hodí na šití svatebních a společenských šatů, vhodné jsou i na kabátky k šatům, nebo sukním. Satén taft je vhodný i na zhotovení dobových historických kostýmů, ale najde své uplatnění i v bytovém textilu - můžete z něj ušít závěs, potah, povlečení nebo i zdobné polštáře.

Nad 1 500 Kč
doprava zdarma

Pobočky v Praze
a Brně

Tradice už od
roku 1993

Rychlá
expedice

Nechte se inspirovat našimi nápady a triky

Všechny inspirace
Nebojte se vyniknout: netradiční materiály na pánská saka
Nebojte se vyniknout: netradiční materiály na pánská saka
Vyniknout ve světě pánské módy často znamená nebát se překročit hranice tradičních konvencí a experimentovat s netradičními materiály i vzory. Pokud jste na pochybách, zda byste měli vsadit na neobvyklé látky na svoje nové sako, načerpejte inspiraci od našich zákazníků, kteří se odvážili vybočit z ustálených standardů.
Flaušový trend: Jak si ušít košilový kabát
Flaušový trend: Jak si ušít košilový kabát
Moje celoroční výzva ušít si z každého letošního vydání Burdy jeden model se pomalu chýlí ke konci. Z listopadového čísla jsem si zvolila košilový kabát. Poslední rok nebo dva jsem ho začala vídat v ulicích, takže když se objevil jako střih v Burdě, byla to pro mě jasná volba.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Zanechte nám váš e-mail a získáte:
  • O slevách a novinkách se dozvíte jako první
  • Inspirace pro šití, pletení a háčkování přímo do vašeho e-mailu
  • Speciální nabídky jen pro registrované
* Přihlášením k odběru newsletterů přijímáte naše zásady se zpracováním osobních údajů.