Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Seznámil/a jsem se se zásadami Zpracování osobních údajů a souhlasím s jejich použitím Souhlasím
Kategorie produktů
Balení: m
Barva: černá
Šíře: 130 cm
Složení: 50% polyester, 50% nylon
Kód zboží: 612291941 Minimální množství k odběru: 50 cm
Krajka flitrová výšivka na černém tylu červenozlatás květinovým motivem červenozlaté barvyKrajka flitrová výšivka na černém tylu červenozlatá je látka pružná svou vazbou, splývavá a průsvitná.
Jemný tyl s flitrovou výšivkoumůžete kombinovat se satény, s šifony, nebo s tafty.
Můžete si prohlédnout další tylové látky i krajky z naší nabídky, naleznete je v kategorii krajky a tylové výšivky.
Velikost vzoru: tyl má pevné kraje zdobně zakončeny obloučkem zlaté barvy,květinový vzor z našitých flitrů tvoří růže velké cca 28x11 cm, a menší květy velké cca 8x5 cm, v červenozlaté barvě, květy na sebe navazují po cca 5 cm,květinový motiv zasahuje do tylu cca 40 cm,z obou krajů,střed látky je bez vzoru, tedy jen černý tyl .
Použití:
Pro širší nabídku látek a metráže navštivte naše prodejny látek Brno a Praha.
POZOR: toto zboží stříháme z role na míru - nelze tedy proto vrátit!
Orientační spotřeba látky pro látku šíře 140 cm. Jedná se o doporučené spotřeby, které nezohledňují např. velký límec, kapuci, speciální střihy nebo vzor látky. Jedná se o obecné vodítko a chcete-li mít jistotu, je třeba kontaktovat naši infolinku 777 677 431 nebo požádat o radu svou švadlenu. Nebo si přečtěte náš článek o výpočtu spotřeby.
Kabát/sako | Halena | Kalhoty | Úzká sukně | Široká sukně | Úzké šaty | Široké šaty |
---|---|---|---|---|---|---|