MarLen.cz

Jehly na strojové šití

Jehly vhodné na strojové šití klasických i pružných tkanin, kůže i rifloviny. Strojové jehly Universal jsou vhodné pro šití běžných tkanin, dělí se dále podle jejich síly od nejmenšího čísla 70, které je vhodné na jemné a tenké látky, až po nejsilnější šicí jehly s číslem 100–110, které jsou vhodné na pevné a tužší tkaniny. Strojové jehly Jersey a Stretch jsou vhodné pro šití pružných látek. Strojové jehly Leader jsou vhodné na šití kůže a imitace kůže. Strojové jehly Jeans jsou vhodné na šití riflových látek.

Nad 1 500 Kč
doprava zdarma

Pobočky v Praze
a Brně

Tradice už od
roku 1993

Rychlá
expedice

Nechte se inspirovat

Všechny inspirace
Oboustranný kabátek z žakárové tkaniny MarLen
Oboustranný kabátek z žakárové tkaniny MarLen
Po loňské náročné šicí výzvě, kdy jsem šila každý měsíc z každého vydání Burdy jeden model, jsem si na nějaký čas dala od šití klid, abych mohla načerpat nové síly a hlavně novou inspiraci. Netrvalo to moc dlouho a s přicházejícím jarem se ve mně opět probudila touha tvořit.
Móda vzniká tělem i duší
Móda vzniká tělem i duší
Jestli se chcete někdy ocitnout v ráji pro švadleny a pletařky, vstupte do jednoho z obchodů v Praze nebo v Brně společnosti MarLen. Dívejte se pozorně, protože i kdybyste si vyhradili sebevíc času, unikne vám dobrá stovka vjemů.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Zanechte nám váš e-mail a získáte:
  • O slevách a novinkách se dozvíte jako první
  • Inspirace pro šití, pletení a háčkování přímo do vašeho e-mailu
  • Speciální nabídky jen pro registrované
* Přihlášením k odběru newsletterů přijímáte naše zásady se zpracováním osobních údajů.