MarLen.cz

Šifony/žoržety s potiskem

Šifon (chiffon) a žoržet s potiskem jsou velmi jemné, lehoučké a velmi průsvitné tkaniny. Používají se jako svrchní materiál na vrstvené letní, ale i večerní nebo svatební šaty. Žoržet je oproti šifonu splývavější a má o něco hrubší strukturu. Oba druhy průsvitných látek se vzorem se hodí spíše na volněji střižené modely, protože jemná plátnová vazba může mít při těsném oděvu tendenci ""rozjíždět se"" - proto je vždy lepší švy podložit. Obě tyto vzorové průsvitné látky oceníte i v horkém letním počasí - jsou příjemné na tělo a prodyšné. Látky jsou vhodné i na letní halenky, tuniky, elegantní košile, sukně i šaty.

Nad 1 500 Kč
doprava zdarma

Pobočky v Praze
a Brně

Tradice už od
roku 1993

Rychlá
expedice

Nechte se inspirovat našimi nápady a triky

Všechny inspirace
Manšestrové kalhoty a vesta
Manšestrové kalhoty a vesta
I když venku panovaly ještě vysoké teploty, tak pro svůj srpnový projekt jsem si z Burdy 08/2023 zvolila model manšestrových kalhot. V poslední době jsem zaznamenala, že se manšestr zase vrací do módy a zaradovala jsem se – je to i můj oblíbený materiál, a to už od školních let. Jak to, že jsem ho v posledních letech vůbec nenosila!? Rozhodla jsem se, že je na čase ušít si něco nového právě z manšestru.
Řasené šaty s vázačkami na ramenou
Řasené šaty s vázačkami na ramenou
Červencová vlna veder naplno udeřila a tentokrát jsem nebyla zaskočena. Ušila jsem si totiž ještě v mírném předstihu vzdušné letní šaty z červencové Burdy. Právě včas! Pokud mi něco pomáhá ty vysoké teploty snášet, tak je to právě to neustálé jemné povlávání látky, které se samovolně děje při každém kroku.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Zanechte nám váš e-mail a získáte:
  • O slevách a novinkách se dozvíte jako první
  • Inspirace pro šití, pletení a háčkování přímo do vašeho e-mailu
  • Speciální nabídky jen pro registrované
* Přihlášením k odběru newsletterů přijímáte naše zásady se zpracováním osobních údajů.