MarLen.cz
Pléd pro dlouhé podzimní večery

Pléd pro dlouhé podzimní večery

Den po dni se blíží sychravé dny a večery, kdy je lépe raději sedět – třeba s knížkou v ruce – pěkně doma v teple. Než krb nebo radiátory pořádně prohřejí byt, může vám být dobrým společníkem háčkovaný hřejivý pléd.

Zvolte si barvy, které budou pěkně ladit – například teplé odstíny červené, oranžové a hnědé. Příze, kterou jsme použili, má jemný „plyšový“ efekt a je na dotek velmi příjemná - zahalení do takové deky je jako pohlazení.

TIP: Deka je sestavena z háčkovaných čtverců, které se po dokončení k sobě sešijí. Díky tomu je možné ovlivnit konečnou velikost plédu.

Přestala vás práce bavit?
Tak si jednoduše z uháčkovaných čtverců vyrobte jen šálku nebo přehoz přes ramena – záleží jen na vaší fantazii.

Pokud s háčkováním teprve začínáte a nevíte, kde čerpat informace o technice, kupte si letošní speciál časopisu Dekor – najdete v něm miniškolu háčkování.
Více na http://www.casopis-dekor.cz

Připraveno ve spolupráci s časopisem Dekor.

Galerie

Pléd pro dlouhé zimní večery

Zaujalo vás to? Podělte se o nápady s přáteli.

Mohlo by vás zajímat

Nechte se inspirovat

Všechny inspirace
Šití tuniky z látky Exotic: Lehký vánek pro letní dny
Šití tuniky z látky Exotic: Lehký vánek pro letní dny
Letní dny začínají střídat ty jarní a teplota venku se dostává do bodu, kdy můžeme odložit saka a vyjít si jen tak v tričku nebo halence. Ideální čas udělat revizi šatníku a zjistit, jestli nám náhodou nějaký „must have“ kousek nechybí. Vsadím se, že každá z nás by přišla na něco, co nutně musí mít.
Oboustranný kabátek z žakárové tkaniny MarLen
Oboustranný kabátek z žakárové tkaniny MarLen
Po loňské náročné šicí výzvě, kdy jsem šila každý měsíc z každého vydání Burdy jeden model, jsem si na nějaký čas dala od šití klid, abych mohla načerpat nové síly a hlavně novou inspiraci. Netrvalo to moc dlouho a s přicházejícím jarem se ve mně opět probudila touha tvořit.