0
0
Představení Marlen - Látky a příze, které jinde nenajdete

Představení Marlen - Látky a příze, které jinde nenajdete

Marlen to jsou renomované obchody s látkami v Praze a v Brně. V naší nabídce najdete jedinečné látky, které pro vás s pečlivostí vybíráme po celém světě, nebo které pro vás vyrábíme přímo v naší tkalcovně na Vysočině.

Většinu nabízených látek držíme skladem – buďto přímo v prodejnách nebo v našem velkoobchodním skladu látek v Šakvicích u Mikulova – a tak můžeme vaše látky expedovat v podstatě obratem.

Pokud si nevíte s nákupem nebo s výběrem rady, můžete využít naši infolinku nebo livechat přímo zde na stránkách.

Děkujeme za vaši přízeň a věříme, že vás nákup v našem e-shopu nebo v našich kamenných prodejnách potěší – my pro to uděláme maximum.

Galerie

Představení Marlen

Zaujalo vás to? Podělte se o nápady s přáteli.

Mohlo by vás zajímat

Nechte se inspirovat našimi nápady a triky

Všechny inspirace
Mikina s kapucí
Mikina s kapucí
Pokaždé v Burdě najdu nějaký kousek, který mě zaujme a já se můžu pustit do šití. Za březen (Burda 03/2023) mě nejvíce oslovila croptop mikina s kapucí na str. 18. V originále je ušitá z pružné látky, já jsem ale po poradě s paní Lenkou z MarLen zkusila zaexperimentovat a vybrala jsem si tkanou látku z kolekce Art fabrics.
Ušijte si snadné úpletové šaty s pelerínou
Ušijte si snadné úpletové šaty s pelerínou
Letos jsem si dala předstevzetí, že každý měsíc ušiju nějaký model z Burdy. Již pár let ji mám předplacenou a šije se mi z ní dobře, tak jsem si řekla, že bych to měla pořádně využít. Zároveň by to pro někoho mohlo být i inspirací. Já rozhodně nejsem žádná typická modelka. Postavu mám malou, ve tvaru hrušky s širokými boky. Pro někoho by mohlo být přínosné, když zvolený model uvidí i na postavě mého typu.