MarLen.cz
Představení Marlen - Látky a příze, které jinde nenajdete

Představení Marlen - Látky a příze, které jinde nenajdete

Marlen to jsou renomované obchody s látkami v Praze a v Brně. V naší nabídce najdete jedinečné látky, které pro vás s pečlivostí vybíráme po celém světě, nebo které pro vás vyrábíme přímo v naší tkalcovně na Vysočině.

Většinu nabízených látek držíme skladem – buďto přímo v prodejnách nebo v našem velkoobchodním skladu látek v Šakvicích u Mikulova – a tak můžeme vaše látky expedovat v podstatě obratem.

Pokud si nevíte s nákupem nebo s výběrem rady, můžete využít naši infolinku nebo livechat přímo zde na stránkách.

Děkujeme za vaši přízeň a věříme, že vás nákup v našem e-shopu nebo v našich kamenných prodejnách potěší – my pro to uděláme maximum.

Galerie

Představení Marlen

Zaujalo vás to? Podělte se o nápady s přáteli.

Mohlo by vás zajímat

Nechte se inspirovat

Všechny inspirace
Oboustranný kabátek z žakárové tkaniny MarLen
Oboustranný kabátek z žakárové tkaniny MarLen
Po loňské náročné šicí výzvě, kdy jsem šila každý měsíc z každého vydání Burdy jeden model, jsem si na nějaký čas dala od šití klid, abych mohla načerpat nové síly a hlavně novou inspiraci. Netrvalo to moc dlouho a s přicházejícím jarem se ve mně opět probudila touha tvořit.
Móda vzniká tělem i duší
Móda vzniká tělem i duší
Jestli se chcete někdy ocitnout v ráji pro švadleny a pletařky, vstupte do jednoho z obchodů v Praze nebo v Brně společnosti MarLen. Dívejte se pozorně, protože i kdybyste si vyhradili sebevíc času, unikne vám dobrá stovka vjemů.