MarLen.cz
Představení Marlen - Látky a příze, které jinde nenajdete

Představení Marlen - Látky a příze, které jinde nenajdete

Marlen to jsou renomované obchody s látkami v Praze a v Brně. V naší nabídce najdete jedinečné látky, které pro vás s pečlivostí vybíráme po celém světě, nebo které pro vás vyrábíme přímo v naší tkalcovně na Vysočině.

Většinu nabízených látek držíme skladem – buďto přímo v prodejnách nebo v našem velkoobchodním skladu látek v Šakvicích u Mikulova – a tak můžeme vaše látky expedovat v podstatě obratem.

Pokud si nevíte s nákupem nebo s výběrem rady, můžete využít naši infolinku nebo livechat přímo zde na stránkách.

Děkujeme za vaši přízeň a věříme, že vás nákup v našem e-shopu nebo v našich kamenných prodejnách potěší – my pro to uděláme maximum.

Galerie

Představení Marlen

Zaujalo vás to? Podělte se o nápady s přáteli.

Mohlo by vás zajímat

Nechte se inspirovat našimi nápady a triky

Všechny inspirace
Manšestrové kalhoty a vesta
Manšestrové kalhoty a vesta
I když venku panovaly ještě vysoké teploty, tak pro svůj srpnový projekt jsem si z Burdy 08/2023 zvolila model manšestrových kalhot. V poslední době jsem zaznamenala, že se manšestr zase vrací do módy a zaradovala jsem se – je to i můj oblíbený materiál, a to už od školních let. Jak to, že jsem ho v posledních letech vůbec nenosila!? Rozhodla jsem se, že je na čase ušít si něco nového právě z manšestru.
Řasené šaty s vázačkami na ramenou
Řasené šaty s vázačkami na ramenou
Červencová vlna veder naplno udeřila a tentokrát jsem nebyla zaskočena. Ušila jsem si totiž ještě v mírném předstihu vzdušné letní šaty z červencové Burdy. Právě včas! Pokud mi něco pomáhá ty vysoké teploty snášet, tak je to právě to neustálé jemné povlávání látky, které se samovolně děje při každém kroku.