Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Seznámil/a jsem se se zásadami Zpracování osobních údajů a souhlasím s jejich použitím Souhlasím

Pletení na rukách

Ptá se Markéta, 16. 09. 2015 v kategorii pletení

Dobrý den, minulý týden jsem u Vás byla s radou, jakou přízi koupit na pletení na rukách. Bylo mi řečeno, že by mohla být dobrá příze: Vlněná příze Marlen alpaka/angora rezavá. Koupila jsem u Vás tedy klubko za 300,- a po přečtení diskuzí, shlédnutí videí i zde na poradně jsou doporučovány příze Grosso. Bylo by možné u Vás přízi alpaka/angora vyměnit za dvě klubka Grossa, s tím, že bych případný rozdíl v ceně doplatila? Bohužel jsem platila kartou, takže můžu jako doklad o zaplacení předložit jedině výpis z účtu, pokud by to stačilo. Děkuji za odpověď.

Lenka

Lenka odpovídá

oděvní výtvarnice

Dobrý den, na které prodejně jste přízi kupovala? omlouvám se za špatné doporučení a přízi grosso vezměte raději dvojitě - ze dvou klubíček by jste měla uplést "rolák", který se dá dát dvojitě kolem krku o šířce cca 40cm, nebo šálu cca 40x130cm - záleží na šířce - čím užší bude (méně ok na šířku), tím bude delší :) Pokud vám to nebude stačit, vezměte raději o klubko víc - musíte uplést hned, nedá se odložit na jehlice a vrátit se k pletení později. Já z ní pletla a opravdu je model hotový do třiceti minut.

Vyměnit přízi nebude problém, jen z ní prosím nesundávejte etiketu.

Ať se dílo podaří, s pozdravem Suská