Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Pokud chcete stihnout doručení do Vánoc, objednávejte do 18.12.2017 do 12.00 hod. s osobním vyzvednutím v Marlen nebo na pobočkách Uloženky. Jiní dopravci už doručení negarantují!

×

Látka na batoh

Ptá se Ema, 15. 04. 2016 v kategorii šití

Dobrý den, potřebuji ušít malý batoh, chtěla bych použít dostatečně tuhou látku, ale ne extrémně umělou. Co mi doporučujete? Děkuji za odpověď.

Lenka

Lenka odpovídá

oděvní výtvarnice

Dobrý den, pokud chcete přírodní látku na batoh, je dobré volit riflovinu například https://www.marlen.cz/riflovina-cerna-pevna nebo v barevném provedení https://www.marlen.cz/efektni-riflovina-vzor-kostky-a-kvety

Pokud by nemusel být moc pevný, můžete vybírat i v riflovinách/žakárech zde https://www.marlen.cz/rifloviny  ale pozot, látka by měla být převážně bavlna/pes - pokud zvolíte viskozu, látka nebude pevná a vhodná na batoh.

Další materiál je pevný len  https://www.marlen.cz/lenena-latka-pevnejsi-rezne-barvy  a máme ještě o něco tužší pevnější len ve stejné cenové relaci, jen je barvy slonové kosti.

Bylo by super, kdyby jste měla možnost zastavit se na některé z našich prodejen a látky si prohlédnout. Pokud takovou možnost nemáte - bylo by lepší zvolit zaslání vzorku látky, aby jste pak nebyla zklamána.

Snad jsem vám pomohla, hezký den Suská