Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Seznámil/a jsem se se zásadami Zpracování osobních údajů a souhlasím s jejich použitím Souhlasím

Způsoby platby

Platba při převzetí zboží

Nejjednodušší způsob, jak za zboží zaplatit: podle způsobu doručení si můžete vybrat platbu v hotovosti nebo platební kartou.

Dobírka

Za zboží zaplatíte doručovateli v hotovosti až při jeho převzetí. Za tuto službu se účtuje navíc poplatek 25 Kč.

Osobní odběr

Při osobním odběru na našich kamenných prodejnách můžete zaplatit v hotovosti nebo platební kartou - zde žádný další poplatek neplatíte.


Platební kartou (3D Secure)

Pokud máte na svojí platební kartě:

  • MasterCard
  • Maestro
  • VISA
  • VISA electron

aktivovány internetové platby můžete zvolit platbu prostřednictvím platební brány. Po zvolení této platby jste přesměrováni na zabezpečenou platební bránu poskytovatele plateb (Global Payments Europe, s.r.o.), kde zadáte údaje vaší platební karty a platba je okamžitě autorizována.

Celá platba probíhá na serverech poskytovatele a k nám jsou zabezpečeně předávány pouze údaje o tom, že platba proběhla - naše firma tedy nemá k jakýmkoliv informacím o vaší kartě žádný přístup.

Za tento způsob platby neúčtujeme žádný poplatek.


Převodním příkazem - předem

Pokud zvolíte tento způsob platby - tedy klasický bankovní převod, pošleme vám potvrzení objednávky s údaji pro zaplacení. Zboží je expedováno až po připsání platby na náš účet.

Za tento způsob platby neúčtujeme žádný poplatek.