Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Seznámil/a jsem se se zásadami Zpracování osobních údajů a souhlasím s jejich použitím Souhlasím

Vrácení zboží

Zakoupené zboží u nás můžete vrátit bez udání důvodu v zákonné 14denní lhůtě. Platí to jak pro zboží zaslané přepravní službou, tak i pro osobní odběry.

Pokud chcete vrátit zboží, je potřeba nám do 14 dnů (kalendářních, nikoliv pracovních) od převzetí zboží oznámit, že chcete odstoupit od smlouvy. Pro oznámení odstoupení od smlouvy můžete využít tento kontaktní formulář nebo váš požadavek zaslat e-mailem nebo poštou.

Po tomto oznámení je třeba nám co nejdříve doručit zakoupené zboží spolu s kopií faktury nebo účtenky na adresu:

MarLen s.r.o.
Palackého tř. 44
612 00 Brno
Česká republika

Náklady na vrácení zboží nehradíme.

Zaplacená částka vám bude do 14 dnů od vrácení zboží vrácena na účet, který si určíte.

Jaké zboží nelze vrátit?

  • Jelikož látky, které jsou prodávány v "metráži" (tedy jako jednotku mají uvedené metry - "m") upravujeme na přání zákazníka - odstříháváme z role požadované množství - nelze takto upravené zboží vrátit. (Podle §1837, písm. d, Občanského zákoníku).
  • Látky, které jsou prodávány v kusech (jednotka "ks" nebo "kupón"), můžete vrátit stejně jako jakékoliv jiné zboží.
  • Zboží také nelze vrátit, pokud byla objednávka provedena v rámci obchodní nebo podnikatelské činnosti (tedy pokud je faktura vystavena na IČ).