Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Pokud chcete stihnout doručení do Vánoc, objednávejte do 18.12.2017 do 12.00 hod. s osobním vyzvednutím v Marlen nebo na pobočkách Uloženky. Jiní dopravci už doručení negarantují!

×

Kolik příze si mám koupit?

Ptá se Anna, 03. 02. 2015 v kategorii pletení

Emilie

Emilie odpovídá

výtvarnice & háčkovací nadšenec

V tomto případě záleží na tom, zda chcete plést, či háčkovat. Při háčkování vám bude váš výtvor rychleji přibývat, ale zase je tam větší spotřeba materiálu. Je dobré si předem promyslet, jaký model chcete vytvořit. V každém případě vám opět naše prodavačky se spotřebou poradí. V našem obchodě je vždy lepší koupit o klubíčko víc, než si myslíte, že budete potřebovat. Tvoříme jednotlivé kombinace v malých sériích, aby byla zachována originalita. A právě proto příze, kterou dnes koupíte, zítra nemusíme mít, a vám zůstane svetr s půlkou rukávu, a to by bylo velmi nepříjemné! V opačném případě, když spotřeba bude menší a vám zůstane nenačaté klubíčko, pro které nenajdete upotřebení, při dalším vašem nákupu je možné provést výměnu za cokoli.