Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Seznámil/a jsem se se zásadami Zpracování osobních údajů a souhlasím s jejich použitím Souhlasím

Pléd pro dlouhé podzimní večery

img Den po dni se blíží sychravé dny a večery, kdy je lépe raději sedět pěkně doma v teple. Ideálním společníkem vám k tomu bude háčkovaný hřejivý pléd!

Den po dni se blíží sychravé dny a večery, kdy je lépe raději sedět – třeba s knížkou v ruce – pěkně doma v teple. Než krb nebo radiátory pořádně prohřejí byt, může vám být dobrým společníkem háčkovaný hřejivý pléd.

Zvolte si barvy, které budou pěkně ladit – například teplé odstíny červené, oranžové a hnědé. Příze, kterou jsme použili, má jemný „plyšový“ efekt a je na dotek velmi příjemná - zahalení do takové deky je jako pohlazení.

TIP: Deka je sestavena z háčkovaných čtverců, které se po dokončení k sobě sešijí. Díky tomu je možné ovlivnit konečnou velikost plédu.

Přestala vás práce bavit?
Tak si jednoduše z uháčkovaných čtverců vyrobte jen šálku nebo přehoz přes ramena – záleží jen na vaší fantazii.

Pokud s háčkováním teprve začínáte a nevíte, kde čerpat informace o technice, kupte si letošní speciál časopisu Dekor – najdete v něm miniškolu háčkování.
Více na http://www.casopis-dekor.cz

Připraveno ve spolupráci s časopisem Dekor.

Háček Foto: Marlen
Šála Foto: Marlen

Vaše komentáře k článku